Masz pytanie?

Zespół

 • Dominika Zaniewska

  Dominika Zaniewska

  Radca prawny. 

  Właścicielka Kancelarii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w Kancelarii Radców Prawnych Cytryński, Czarnota sp. p. w Warszawie, zajmując się m.in. obsługą projektów bankowych kredytów deweloperskich i inwestycyjnych oraz świadcząc kompleksowe usługi prawne na rzecz firm wydawniczych, dystrybucyjnych, konsultacyjnych, informatycznych, deweloperskich i innych.

  Od początku kariery zawodowej współpracuje z bankami w zakresie obsługi prawnej zarówno projektów finansowania inwestycyjnego, jak i w zakresie bieżących spraw związanych w szczególności z działalnością banków hipotecznych. W swojej działalności zawodowej zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego i zobowiązań oraz prawa spółek handlowych, jak również prawa autorskiego i własności intelektualnej, prawa pracy oraz prawa bankowego.

  Prowadzi szkolenia w zakresie zabezpieczeń pożyczek i kredytów bankowych.

  Języki obce: język angielski.

 • Katarzyna Słowikowska

  Katarzyna Słowikowska

  Radca prawny. 

  Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

  W swojej praktyce koncentruje się na obsłudze prawnej procesów finansowania i refinansowania inwestycji (m.in. nieruchomości komercyjnych oraz projektów deweloperskich), nabywania nieruchomości oraz doradztwie w zakresie zabezpieczania wierzytelności. Posiada wyspecjalizowaną wiedzę i ugruntowane doświadczenie w zakresie konstruowania i opiniowania zapisów umów deweloperskich.  

  Zajmuje się również zagadnieniami związanymi z bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Brała udział w procesach restrukturyzacyjnych w spółkach kapitałowych oraz w grupach spółek. Jej doświadczenie obejmuje również reprezentację klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i sprawach z zakresu prawa pracy.

  Współpracuje z Kancelarią od 2009 roku.

  Języki obce: język angielski.

 • Ewa Latko

  Ewa Latko

  Radca prawny. 

  Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych w Warszawie oraz na Śląsku, zajmując się m.in. kompleksową obsługą klientów z różnych sektorów gospodarki, w szczególności z branży: business intelligence, wydawniczej, filmowej oraz szkoleniowej.

  Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesów transakcji gospodarczych, począwszy od analizy wstępnej, poprzez przygotowywanie opinii prawnych oraz udział w negocjacjach, aż po opracowanie ostatecznej dokumentacji transakcyjnej. Prowadzi obsługę prawną finansowania bankowego projektów inwestycyjnych dotyczących refinansowania nieruchomości i projektów deweloperskich.  

  Jej główne zainteresowania zawodowe skupiają się na tematyce prawa umów gospodarczych, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa nowych technologii oraz prawa zamówień publicznych. Posiada również ugruntowane doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz sądowo-administracyjnych.

  Współpracuje z Kancelarią od 2015 roku.

  Języki obce: język angielski.

 • Elżbieta Reszka

  Elżbieta Reszka

  Asystentka Kancelarii. 

  Współpracuje z Kancelarią od 2010 roku.

Zdjęcia: Anka Górajka Photography
 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Newsletter