Masz pytanie?

Tagi

Tag: dominika zaniewska

 • Dominika Zaniewska

  Dominika Zaniewska

  Radca prawny. 

  Właścicielka Kancelarii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wieloletniej pracy w Kancelarii Radców Prawnych Cytryński, Czarnota sp. p. w Warszawie, zajmując się m.in. obsługą projektów bankowych kredytów deweloperskich i inwestycyjnych oraz świadcząc kompleksowe usługi prawne na rzecz firm wydawniczych, dystrybucyjnych, konsultacyjnych, informatycznych, deweloperskich i innych.

  Od początku kariery zawodowej współpracuje z bankami w zakresie obsługi prawnej zarówno projektów finansowania inwestycyjnego, jak i w zakresie bieżących spraw związanych w szczególności z działalnością banków hipotecznych. W swojej działalności zawodowej zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego i zobowiązań oraz prawa spółek handlowych, jak również prawa autorskiego i własności intelektualnej, prawa pracy oraz prawa bankowego.

  Prowadzi szkolenia w zakresie zabezpieczeń pożyczek i kredytów bankowych.

  Języki obce: język angielski.

 • dominika_zaniewska kancelaria_radcy_prawnego.png

  O Kancelarii

  Dominika Zaniewska Kancelaria Radcy Prawnego oferuje zarówno kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, jak i świadczy usługi prawne dla osób fizycznych. Kancelaria działa jako samodzielny podmiot na rynku usług prawnych od 2009 roku i z roku na rok rozwija i poszerza swoją działalność o dodatkową wiedzę i doświadczenia z różnorodnych dziedzin prawa. 

 • Zespół

 • Kontakt

  Dominika Zaniewska - Kancelaria Radcy Prawnego - ul. Warecka 11 A, 00-034 Warszawa
  tel.: +48 22 437 69 30, fax: +48 22 437 69 39

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Newsletter